Sipariş & Teslimat

Ürün sevki ve teslimatı, Kredi Kartı ile ödeme, Mail Order veya banka havalesi ile ödemenin yapılmasını takiben gerçekleştirilir. Açık hesap çalışılmaz. Ödeme yapılmadan ürün sevkiyatı yapılmaz.

Hafta içi saat 15.00'e kadar verilen siparişler aynı gün, 15.00'den sonra verilen siparişler ertesi gün kargoyla gönderilir. Hafta sonu verilen siparişler pazartesi kargoya verilir.

Ürün teslimatı Anova Güvenlik ve Bina Teknolojileri A.Ş. deposundan yapılmaktadır. Uzak mesafe teslimatlarda anlaşmalı kargo şirketi ile yapılmaktadır. Otobüs veya diğer yollarla ürün gönderilmez. Arızalı ürün ve diğer işlemler için anlaşmalı kargo şirketi kullanılır. Kargo ile gönderimlerde nakliye ve sigorta ücreti alıcıya aittir. Kargoda oluşabilecek kayıp ve hasarlar bu kapsamda işleme alınır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından garantisi ile size teslim edilecektir.

www.anovaguvenlik.com.tr online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 7 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Ödeme iadelerinde Kredi Kartı ile yapılan ödemelerin iadesi kredi kartına, havale ve/veya eft yoluyla yapılan ödemelerin iadesi banka hesabına gerçekleştirilir.