Hakkımızda

Anova Güvenlik ve Bina Teknolojileri A.Ş. 1998 yılında BG Alarm Sistemleri ve Elek. Tic. Ltd. Şti. adıyla Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda faaliyetine başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren dünya güvenlik sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek her zaman en yeni, en kaliteli ve en ileri teknolojili ürünleri ithal edip müşterilerine sunmaya gayret göstermiştir.

Farklılaşan ihtiyaçlar ve bu doğrultuda geliştirilen ürünler ile elektronik güvenlik sistemlerinin “alarm sistemleri ve ürünleri” olmanın ötesine geçtiği, hatta başlı başına “Güvenlik Teknolojileri” kavramının oluştuğu günümüz koşullarında BG Alarm müşterilerinin beklentilerine ve taleplerine en iyi şekilde cevap verebilmek için yenilenme, yeni teknolojileri, markaları ve ürünleri bünyesine katma, başka bir deyişle gelenekselleşen bir firma olarak kalmak yerine günün gerekliliklerini yakalayarak dinamik bir yapıda büyüyen bir firma olma kararı alarak 2016 senesinde ismini Anova Güvenlik ve Bina Teknolojileri A.Ş. olarak değiştirmiştir.

Anova Güvenlik, bugün dünyanın ileri gelen firmaları olan Satel, AMC, Prosentry, Fullvision, Lince, Knight, Mitech, CIAS … gibi kendilerini güvenlik sektöründe dünyaya ispatlamış markaların Türkiye Distribütörlüğünü yapmakta ve Türkiye çapında yaygın bayi ve servis ağı ile dağıtımını gerçekleştirmektedir.

Ürünlerindeki kalite ve yüksek performansı kadar müşteriye sınırsız, kusursuz ve hızlı hizmeti ön planda tutan Anova Güvenlik, satış aşamasında ki yetkin mühendis kadrosuyla bayilerini proje bazında destekleyerek son kullanıcı müşterilerin en iyi hizmeti alabilmesini sağlamaktadır .

“Koşulsuz müşteri memnuniyetini” esas alan Anova Güvenlik, kaliteden ödün vermeden, en iyiyi, en uygun fiyatla ve en kısa sürede müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir. Her geçen gün Anova Güvenlik, yeni ürün ve markalarla standartlarını yükseltmeye devam etmekte, sektörün önde gelen güvenlik kuruluşları arasındaki yerini pekiştirmektedir.

Anova Güvenlik olarak ürün porföyümüzdeki Hırsız Alarm, Yangın İhbar ve Söndürme, CCTV Sistemleri, Kontrollü Geçiş Sistemleri, Video interkom Sistemleri, Araç / Kişi / Ürün Takip ve Güvenlik Sistemleri, Çevre Güvenlik Sistemleri, Bina Güvenlik Sistemleri, Akıllı Bina Teknolojileri ürünleri ve markaları ile iş ortaklarına hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.