Bu şartlar ve koşulları ("Şartlar", "Şartlar ve koşullar") dikkatle kullanmadan önce http://www.anovaguvenlik.com.tr Web sitesi ve mobil uygulama ("hizmet") işletilen My Mobile App şirketim tarafından ("biz", "biz" veya "bizim") okuyun.

Yanına varılabilir ya da istimal belgili tanımlık hizmet tarafından Bu şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Şartları herhangi bir bölümünü katılmıyorum o zaman hizmet erişebilir değil.

Satın alma

Herhangi bir ürün veya hizmeti ("satın alma") aracılığıyla kullanıma sunulan hizmet satın almak isterseniz, satın alma, herhangi bir sınırlama olmaksızın dahil olmak üzere ilgili bazı bilgileri girmeniz istenebilir sizin...

İçerik

Bizim hizmet posta, bağlantı, saklamak, paylaşmak ve başka bazı bilgileri, metin, grafikler, videolar veya diğer materyallerin ("içerik") kullanılabilir hale sağlar. Siz sorumlusunuz...

Değişiklikleri

, Değiştirmek veya bu şartları herhangi bir zamanda değiştirmek için kendi tercihimiz doğrultusunda, hakkımızı saklı tutuyoruz. Bir gözden geçirme malzeme ise yeni şartlar önce en az 30 gün bildirim alma efekti sağlamak çalışacağız. Ne malzeme değişiklik teşkil bizim takdirine bağlı olarak belirlenecektir.

Bize ulaşın

Bu koşulları hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.